Świąteczna paczka Wrzosa

Świąteczna paczka Wrzosa

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a wraz z nimi odbyła się kolejna edycja zbiórki. Jak mogliście zauważyć na naszym Facebooku i Instagramie znów braliśmy udział w organizacji akcji Damiana Wrzesińskiego. W tym roku, tak jak w roku ubiegłym Świąteczna paczka Wrzosa kierowana była dla dla dzieci z chorobami onkologicznymi oraz dzieci z domów dziecka. Zapraszamy do naszego podsumowania naszej akcji charytatywnej.

Świąteczna paczka Wrzosa

Czym jest Świąteczna paczka Damiana Wrzesińskiego?

Paczka Wrzosa to coroczna inicjatywa poznańskiego boksera Damiana Wrzesińskiego, który wraz ze swoją żoną Natalią oraz partnerami, sponsorami oraz kibicami w okresie świątecznym zbiera najpotrzebniejsze rzeczy dla potrzebujących. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, dary zbierane były dla podopiecznych z chorobami onkologicznymi poznańskich szpitali oraz dzieci z okolicznych domów dziecka. Podobnie jak rok temu rezultat zbiórki przeszedł nasze oczekiwania.

Paczka Wrzosa w Kaźmierzu

Kolejny raz zbiórkę darów w Kaźmierzu i okolicach koordynowało Weed4u. Musimy przyznać, iż z roku na rok to zadanie jest coraz łatwiejsze, gdyż nasi partnerzy sami czekali aż damy im sygnał o starcie zbiórki. Kaźmierz kolejny raz pokazał moc otwartych serc. Powiedzieć, że darów było dużo to nie powiedzieć nic. Swoją ofiarnością mieszkańcy gminy Kaźmierz przysporzyli nam wiele pozytywnych kłopotów (O ile można tak to nazwać). Okazało się, że organizowany przez nas transport jest nie wystarczający, że rąk do pakowania wszystkich prezentów jest zbyt mało kończąc na tym, że paczki trafiły do większej ilości potrzebujących niż początkowo zakładaliśmy! JESTEŚCIE WIELCY!

Świąteczna Paczka Wrzosa 2022

Co zbieraliśmy?

Tak naprawdę wszystko. Zaczynając od zabawek, poprzez słodycze, rzeczy codziennego użytku, artykuły higieniczne i wszystko to, co w jakimś stopniu może umilić świąteczny czas potrzebującym. Cieszyło nas to, że przez ogrom zebranych produktów mogliśmy przygotować świąteczne paczki dla każdego, kto objęty był akcją.

Podsumowanie!

Bazując na zeszłorocznych doświadczeniach, byliśmy ogromnie ciekawi jak zbiórka wypadnie w porównaniu do poprzedniej edycji, o której możecie przeczytać TUTAJ. Nie zawiedliśmy się! Kolejna zbiórka i kolejny rekord w liczbie zebranych darów, osób i instytucji zaangażowanych w zbiórkę, oraz maluchów, którym choć w małym stopniu mogliśmy umilić świąteczny czas. Paczka Wrzosa znów wzbudziła uśmiechy na wielu dziecięcych buźkach a to NAJCENNIEJSZA NAGRODA ZA WYKONANĄ PRACĘ!

Podziękowania!

Oczywiście to wszystko było by nie możliwe do osiągnięcia bez wsparcia tak wielu wspaniałych osób, które kolejny raz zaangażowały się w naszą akcję. Nie sposób wymienić was tu wszystkich! Dziękujemy za wszystkie przekazane dary, pomoc w organizacji akcji, wsparcie, udostępnianie informacji o naszej zbiórce, stokrotne: DZIĘKUJEMY! Wszystkim naszym klientom, przyjaciołom, partnerom, którzy tak jak my czerpią radość ze zrobienia czegoś dobrego. Nie pozwoliliście nam, ani na moment, zwątpić w tą inicjatywę.

Ogromnie cieszymy się, że kolejny raz wspólnie mogliśmy zrobić coś dobrego!

Akcja charytatywna weed4u

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować również wszystkim instytucjom i firmom, które wsparły akcję, na naszym rejonie:

Dziękujemy, że byliście z nami organizując zbiórki w Waszych lokalach! Bez Was z pewnością nie udałoby się osiągnąć takich rezultatów! Liczymy, że w przyszłym roku znów pokażemy moc!

Sportowe Serce Kaźmierz

Poza wspomnianą akcją Damiana Wrzesińskiego mieliśmy również zaszczyt pomagać w organizacji kolejnej już edycji akcji charytatywnej ,,Sportowe Serce“, która siódmy już raz zorganizowana została w Kaźmierzu przez lokalnych wolontariuszy.  Celem akcji była zbiórka funduszy na walkę z chorobami onkologicznymi u dzieci.
Akcja odbywała się w dniach 17-18 Grudnia na hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu. Pierwszego dnia odbywał się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, natomiast w Niedzielę mecze turniejowe rozgrywały ekipy dorosłych. Frekwencja dopisała, do udziału zgłosiło się bardzo wiele ekip, stąd też sportowe emocje trwały do samego wieczora. Poza sportową rywalizacją na uczestników czekało wiele atrakcji. Loteria fantowa, kiermasz świąteczny, a gwoździem programu były licytacje ciekawych przedmiotów, w tym koszulki z autografami znanych piłkarzy. Po południu wszyscy uczestnicy mieli możliwość skosztowania pysznej wojskowej grochówki. Ponadto na akcji zagościł Damian Wrzesiński, który przeprowadził trening bokserski dla najmłodszych.
Sportowe Serce Kaźmierz Organizatorzy

Sportowe Serce Kaźmierz 2022 – Organizatorzy

 

Jeśli przegapiliście nasz poprzedni wpis o herbatkach konopnych, link do niego znajdziecie TUTAJ!

Jedna odpowiedź na “Świąteczna paczka Wrzosa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *