NOWOŚĆ! Młynki Weed4u!

Premiera młynków Weed4u!

Cześć kochani! Dzisiejszym wpisem chcemy przekazać wam wiadomość, na którą wielu z was od dawna czekało. Nasz asortyment akcesoriów do palenia powiększa się o nowe pozycje. Przed Państwem pierwsze młynki do suszu od Weed4u! Są to dla nas szczególne produkty, gdyż powstały one na prośbę naszych obserwatorów i przyjaciół z mediów społecznościowych, którzy od dłuższego czasu dopominali się o młynki Weed4u. Ale od początku…

Młynek do suszu Metalowy 48mm Weed4u

Może kiedyś…

Cała historia, która doprowadziła do tego, że możemy pokazać Wam dziś młynki Weed4u zaczyna się dość przypadkowo. Po bardzo ciepłym odbiorze naszych bibułek otrzymywaliśmy coraz więcej zapytań o kolejne produkty oznaczone naszym jointem. Początkowo chcieliśmy skupić się na naszym zestawie bletek na siedem dni tygodnia, więc nie zakładaliśmy rychłego wzbogacenia naszej oferty. Zwłaszcza, że zależy nam na tym aby wszystkie produkty ze stajni Weed4u cechowały się jakością i funkcjonalnością, więc potrzebna była nam wiedza oraz dobór odpowiednich partnerów aby nie zawieźć naszych klientów. Temat młynków oraz innych akcesoriów został zatem zamrożony.

Od prezentu po prototyp

Pierwszy młynek Weed4u powstał w dość przypadkowych okolicznościach. Otóż osobisty młynek jednego z członków naszej ekipy wyzionął bucha ducha. Los chciał, iż na horyzoncie nadchodziły urodziny owego nieszczęśnika. Pomysł na prezent narodził się sam. Porządny młynek! Po doświadczeniach zebranych na różnych tragach konopnych wiedzieliśmy jakie cechy musi mieć grinder skrojony pod naszą miarę. Takim oto sposobem powstał pierwszy młynek opatrzony naszym logo. Młynek ten jest nieodłącznym towarzyszem naszych wyjazdów i służy nam do dziś. Jego zdjęcie możecie podziwiać poniżej. Jak widać młynek został poddany ,,bardzo ciężkim testom” i dziś jest już troszkę ,,zajechany” ale dla nas ma wartość niemal muzealną. Jak sami widzicie masz pierwowzór niewiele różni się od młynków, które finalnie trafiły do sprzedaży.

 

Pierwszy młynek do suszu Weed4u

Pierwszy młynek Weed4u

 

Społeczność pomogła

Trzy zbakane łosie & Weed4u Kanaba Fest 2022 Młynek Bletki

Trzy Zbakane Łosie & Weed4u Kanaba Fest 2022

Wspomniany powyżej młynek zaczął sporadycznie pojawiać się w mediach społecznościowych przy okazji relacji z naszych wyjazdów. (W tym miejscu serdecznie pozdrawiamy nasze Trzy Zbakane Łosie z Gdańska, które miały możliwość na żywo zakręcić naszym młynkiem). Wraz ze zdjęciami, wśród naszej społeczności pojawiło się sporo zapytań o młynki Weed4u. Nasz prototyp spodobał się na tyle, że otrzymywaliśmy zapytania kiedy młynki Weed4u trafią do sprzedaży. To właśnie Wasz ciepły odbiór sprawił, że postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Młynki Weed4u

Początkowo planowaliśmy wydanie wyłącznie metalowego młynka o średnicy 48mm, z grawerowanym logo. Dokładnie takiego samego jak prototyp, z drobnymi zmianami w układzie logo. Po małym rozpoznaniu doszliśmy do wniosku, iż zarówno grindery wielokomorowe jak i młynki z jedną komorą mają swoje atuty. Postanowiliśmy więc zaproponować wam zarówno wieloczęściowy młynek metalowy jak mniej skomplikowany plastikowy młynek do suszu. W ten oto sposób narodziły się młynki Weed4u.

Metalowy młynek do suszu

Klejnot a właściwie czarna perła w naszej kolekcji młynków. Metalowy młynek w kolorze czarnym, ozdobiony logiem Weed4u. Średnica młynka wynosi 48mm. Młynek składa się z 3 komór: Komory mielącej, komory na zmielony susz oraz komory na kief – drogocenny pyłek konopny zawierające bardzo duże ilości cannabinoidów. Do młynka dołączamy szpatułkę do kiefu, która pomoże nam utrzymać czystość w młynku oraz opróżnić komorę bez uszczerbku na produkcie.Młynek do suszu Metalowy 48mm Weed4u

Plastikowe młynki Weed4u

Z nami nie ma nudy! Nasze bletki wydane zostały w różnych wariantach i nie inaczej musiało być z młynkami. Zdecydowaliśmy się aby nasz metalowy młynek otoczony był świtą w postaci kolorowych plastikowych młynków Weed4u. Nasze plastikowe młynki są nieco większe (dokładnie 15mm) od ich metalowego odpowiednika, a ich średnica wynosi 63mm. Składają się z dwóch części, które złączone razem tworzą komorę mielącą. Całość łączy magnes, który nie pozwała młynkowi na niekontrolowane otwarcie.

Plastikowe młynki do suszu Weed4u

Jaki młynek do suszu wybrać?

 

Wielu z was pewnie nie raz stanęło przed dylematem jakim jest wybór właściwego młynka. Aby wybrać produkt, który najlepiej spełni nasze oczekiwania musimy zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Zarówno młynki metalowe jak i plastikowe czy drewniane mielą susz. I tu właściwe można by zakończyć ale…

Materiał nie ma znaczenia.

To nie takie proste. Należy pamiętać, że każdy dobry młynek zmieli susz do właściwej postaci. Materiał, z którego młynek jest wykonany nie za wiele ma tu do powiedzenia. Największy wpływ na to, jak wyglądał będzie finalnie susz ma układ i wygląda zębów młynka, oraz to jak długo będziemy nim kręcić.

Różnice w młynkach jedno i wielokomorowych.

Różnic między młynkami należy szukać na innym polu. Jednym z nich będzie zdecydowanie szybkość. Mniej skomplikowana konstrukcja, oraz zamykanie na magnes sprawiają, że jednokomorowe grindery wygrywają tę rywalizację. Młynki kilkukomorowe z reguły łączone są przez gwintowanie. Rozwiązanie to z pewnością nie przypadnie do gustu osobom niecierpliwym, które szybko chcą dobrać się do zmielonego suszu. Po co więc te komory? Wielokomorowa konstrukcja młynka daje dodatkowy atut jakim jest możliwość zbierania kiefu. Jest to konopny pyłek bardzo bogaty w kannabinoidy. Kilka komór i zastosowanie miedzy nimi sit sprawia, że w ostatniej (dolnej) komorze z czasem będzie osadzał się pożądany przez wielu pyłek, którego szerokie zastosowanie opisaliśmy tutaj.

Jeżeli więc nie interesuje Cię kief, potrzebujesz młynka, który szybko zmieli susz i w mgnieniu oka poda Ci go do użytku wybierz plastikowe młynki Weed4u.

Jeżeli jednak potrzebujesz solidnego młynka, który bez pośpiechu zmieli susz, a dodatkowo będzie zbierał dla Ciebie konopny pyłek postaw na metalowy młynek Weed4u.

Dajcie znać, która opcja najbardziej przypadła Wam do gustu.

Akcesoria konopne Młynki i Bletki

 

Zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami z naszego bloga . Ekipę Weeed4u możesz również poznać bliżej na naszych mediach społecznościowych Facebook lub Instagram .

Z konopnym pozdrowieniem

Zespół Weed4u!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *