Najładniejsze bletki- Podsumowanie!

Najładniejsze bletki – Podsumowanie!

Najładniejsze bletki weed4u

Cześć!

W ubiegłym tygodniu na naszym Facebook’u oraz Instagramie przeprowadziliśmy głosowanie na ,,Najładniejsze bletki Weed4u“. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak społeczność zgromadzona wokół Weed4u ocenia nasze bibułki – które z nich najbardziej przypadły wam do gustu. Jedyny aspekt, który był brany pod uwagę, to wygląd poszczególnej paczki bibułek, bez względu na to jaki rodzaj papieru zawierają. Głosowanie przeprowadzone było na zasadzie ,,drabinki“, gdzie z każdej rywalizującej ze sobą pary zwycięzca przechodził do kolejnego etapu. Jak kształtowały się wyniki? Sprawdźcie sami!

Ćwierćfinały

W pierwszej rundzie naszego głosowania do walki stanęły następujące pary:

Bibułki Różowe vs Bibułki SuperSlim

Parą otwierającą nasz mini plebiscyt zostały bletki Classic Pink, które zestawiliśmy z bletkami SuperSlim. Już po kilku chwilach różowa paczka wysunęła się na prowadzenie, którego nie oddała do końca głosowania. Pierwszym półfinalistą zostały RÓŻOWE BLETKI CLASSIC PINK!

Różowe bletki weed4u

Bletki Niebieskie vs Classic White

Tym razem zestawiliśmy ze sobą nasze niebieskie bletki i klasyczną białą wersję. Wynik? 1:0 Dla Niebieskich. Tak więc już w pierwszej rundzie odpadły nasze najbardziej stonowane klasyczne kolory – Czarny (SuperSlim) i Biały (Classic White). Jak się później okazało, kolejne wyniki nie były już tak oczywiste, a wygrana (pojedynczymi głosami) pozostawała zagadką do ostatnich chwil głosowania.

Niebie bletki weed4u

Eco Brown vs Leaf Green

Najciekawszym pojedynkiem naszych ćwierćfinałów okazała para, w której bletki brązowe rywalizowały z bletkami zielonymi. Pierwsze głosy wskazywały na to, że zwycięzca zostanie wyłoniony bardzo szybko. Bardzo wyraźnie zarysowała się przewaga bibułek Eco Brown. W pewnym momencie stosunek głosów wynosił niemal 10 do 1 na korzyść brązowego papieru. Los bywa jednak przewrotny. Pod koniec głosowania fani zielonych konopnych bibułek najpierw wyrównali wynik konkurentów, by później rzutem na taśmę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Bletki Weed4u Leaf Green - Bibułki KONOPNE Zielone 13,5 m/g

Bletki Premium i ,,Dzika Karta”

Bletki Weed4u dostępne są w 7 różnych wersjach. Oznaczało to, że jedne z nich dostaną tzw. ,,dziką kartę” i zameldują się z marszu w półfinale. Wybór padł na nasze konopne bibułki Premium. Nasz wybór argumentowaliśmy w taki sposób: ,,Premium z uwagi na to, że są premium lądują w półfinale“. 😉

Bletki kolorowe

Półfinały

Kiedy poznaliśmy półfinalistów, postanowiliśmy zestawić ze sobą podobne pod jakimiś względami bibułki, tak aby do finału trafiły dwie zupełnie inne pozycje.

Bletki kolorowe

Na pierwszy ogień poszło zestawienie bletek różowych z niebieskimiKolor vs Kolor. Tak wyrównanego pojedynku nie było. Każdy głos na jednego z kandydatów skutkował odpowiedzią na oponenta. To starcie przerodziło się w iście damsko-męski pojedynek. Płeć piękna głosowała przeważnie na paczkę różową, płeć pozostała na niebieską. Kiedy już byliśmy przekonani o tym, że będzie to pierwsza para, w której padnie remis, tuż przed zakończeniem konkursu JEDEN GŁOS przechylił szalę… NIEBIESKIE BLETKI ZNALAZŁY SIĘ W FINALE.

Niebieskie bibułki weed4u

Bletki konopne

Kolejnego finalistę miało wyłonić starcie konopnych bibułek: Premium vs Leaf Green. Bardzo szybko okazało się, że automatyczne miejsce w półfinale dla bletek premium było w pełni zasłużone. Tym razem nie byliśmy świadkami spektakularnego come back’u w wykonaniu zielonych bibułek i tym samym poznaliśmy drugiego finalistę.

Najładniejsze bletki

Najładniejsze bletki

Przed nami zostało już tylko ostatnie starcie w naszym głosowaniu na najładniejsze bletki Weed4u. W grze zostały niebieskie bibułki Classic Blue i ich konopny rywalBletki Premium. Sami byliśmy niezmiernie ciekawi, która opcja zbierze więcej waszych głosów. Mimo, że na początku wasze głosy rozkłady się w dość równy sposób to wraz z upływam czasu, na prowadzenie wysuwały się bletki Premium. Finalnie różnicą 6 głosów (co w skali liczby głosujących możemy nazwać minimalną różnicą) wygrały bletki Premium.

Bletki konopne Premium

Podziękowanie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Bardzo ucieszył nas pozytywny odbiór zarówno samych produktów, jak i naszego małego głosowania. Dziękujemy również za liczne wiadomości od osób, które wstrzymały się od głosu, mówiąc iż nie potrafią zdecydować, które to te najładniejsze bletki. Podpowiemy tylko, że sami mamy taki dylemat. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my, podczas obserwacji bletkowych zmagań.

Wszystkich zainteresowanych bletkami Weed4u odsyłamy TUTAJ. Pamiętajcie, bibułki dostępne są solo, lub jako cały Zestaw na każdy dzień tygodnia.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym konopnym blogu.

Z konopnym pozdrowieniem Weed4u.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *