Nasze własne bletki

Nasze własne bletki!

Cześć, niedawno na naszym facebooku i instagramie pokazywaliśmy wam nasze własne bletki na każdy dzień tygodnia. Nie mogliśmy się doczekać kiedy będziemy mogli ogłosić wam tą radosną nowinę. Pracowaliśmy w pocie czoła, a efekt? PRZESZEDŁ NASZE OCZEKIWANIA.

Od ich premiery otrzymujemy od was same pozytywne opinie dotyczące jakości, wyglądu, oraz papierów użytych w naszych bletkach Weed4u. Za co serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że przypadły Wam do gustu tak samo jak nam.

Nasze własne bletki to wyjątkowa propozycja dla wszystkich nie dających przytłoczyć się rutynie, także dla tych którzy lubią wyróżnić się z tłumu. Powstały one z myślą by nadać kolor temu co zwykłe, szare i codzienne.

Nasze własne bletki

 

Bletki na każdy dzień tygodnia!

Jak zapewne zauważyliście, w naszej ofercie znajduje się 7 różnych wersji naszych bletek. Oznacza to, że każdy dzień tygodnia może zostać ubrany w zupełnie inną bibułkę, przez co powiemy STOP nudzie i monotonii! We wszystkich opakowaniach zastosowaliśmy filtry z linią perforującą dzięki której można łatwo regulować szerokość filtra pod indywidualne upodobania. Było to dla nas niezwykle istotne, gdyż z własnego doświadczenia wiemy jak różne potrafią być preferencje, oraz style kręcenia gibonów.

Indywidualny charakter każdej edycji sprawia, że możemy znaleźć, wśród naszych propozycji, swój ulubiony model. Każda wersja wyróżnia się nie tylko własną stylistyką, ale również rodzajem papieru skrywanego przez opakowanie, co sprawia, że rodzaj wybranego przez nas papieru, za każdym razem będzie miał inny wpływ na smak skręta.

 

Bletki Weed4u - Zestaw na każdy dzień tygodnia

#DajSeLuz

Hasłem przewodnim linii naszych bletek jest #DajSeLuz. Dlaczego? Ponieważ każdemu z nas nie raz tego luzu brakuje. Chcemy, aby nasze bletki przypominały wszystkim, że często są sytuacje, które faktycznie nie potrzebują niczego innego jak tylko głębokiego oddechu i wrzucenia na luz. Pamiętajcie, czasami nie warto tracić zdrowia i nerwów na to, co faktycznie okazuje się błahe i nie istotne.

Nasze własne bletki

Rodzaje naszych bletek

Od koloru do wyboru – czyli wszystkie rodzaje bibułek jakie dla was stworzyliśmy:

  • ECO BROWN – 32 niebarwione bibułki o grubości 14 g/m2 w kolorze brązowym oraz 32 kartonowe filtry
  • CLASSIC BLUE – 32 bibułki o standardowej grubości 14 g/m2 w kolorze niebieskim oraz 32 niebieskie filtry.
  • SUPER SLIM – 32 bibułki o grubości 12,5 g/m2 w kolorze białym oraz 32 Czarne filtry.
  • CLASSIC PINK – 32 bibułki o standardowej grubości 14 g/m2 w kolorze różowym oraz 32 różowe filtry.
  • LEAF GREEN – 32 organiczne bibułki konopne o grubości 13,5 g/m2 w kolorze zielonym oraz 50 zielonych kartonowych filtrów.
  • CLASSIC WHITE– klasyka gatunku, 32 bibułki o standardowej grubości 14 g/m2 w kolorze białym oraz 32 białe filtry.
  • PREMIUM – 32 organiczne bibułki konopne o grubości 13,5 g/m2 w kolorze zielonym z wytłoczonym liściem konopi oraz 32 Czarne filtryCzarny filtr nadaje charakteru, przez co jointy prezentują się fenomenalnie.

Nasze bletki dostępne są pojedynczo, jak i jako cały zestaw.

Wybierając zestaw płacisz mniej!

Jak powstały bletki?

Pomysł na własne bletki zrodził się w podobnym czasie, co myśl o stworzeniu całego Weed4u. Niestety na początku byliśmy zbyt małym punktem na konopnej mapie Polski aby móc pozwolić sobie na takie przedsięwzięcie. Zależało nam na tym, aby nasze własne bletki nie były tylko inaczej zapakowanym produktem, który jest już dostępny na rynku ani bezdusznym gadżetem reklamowym. Chcieliśmy stworzyć produkt, który na stałe wpisze się w przybornik użytkownika konopi w Polsce. Staraliśmy się aby nasze bletki wyróżniały się czymś na tle produktów zaproponowanych przez konkurencję, dając naszym klientom szeroki wybór wersji kolorystycznych, i rodzajów papieru.

Wersja próbna

Mało kto wie, że nasz zestaw bletek na każdy dzień tygodnia, to tak naprawdę bletki 2.0. Niektórzy z was, mieli możliwość sprawdzenia pierwszej edycji, która była nieco uboższa w stosunku do obecnie oferowanych przez nas produktów. Nasze pierwsze bletki mogliście zobaczyć między innymi na targach KANABA FEST w Gdańsku, a nasi przyjaciele, którzy tak dzielnie wspierają nas od momentu powstania otrzymali swoje własne bletki z tejże kolecji, które dziś są już raczej ciekawostką, i edycją muzealną ze względu na ich brak dostępności.

Bletki weed4u Kanaba fest

Magicy – Graficy

Największym wyzwaniem okazało się projektowanie. Żaden z nas nie jest z wykształcenia grafikiem, a edycja obrazów zamykała się u nas w przepuszczeniu obrazka przez odpowiednie filtry. Tu zadanie było zupełnie inne. TEN OBRAZ TRZEBA BYŁO STWORZYĆ OD ZERA, i to jeszcze w taki sposób, aby nasze własne bletki na ekranie prezentowały się dokładnie tak samo jak w głowie. Godziny tutoriali, szkoleń, podpowiedzi. Masa poprawek, edycji i korekt doprowadziły do tego, że finalnie udało nam się stworzyć dokładnie to czego chcieliśmy.

Nie tylko kolor

Od początku chcieliśmy, aby każda wersja bletek Weed4u wyróżniała się nie tylko kolorem, ale również bibułkami, jakie znajdziemy w danej paczce. Chcieliśmy zrobić ukłon dla wszystkich przyzwyczajonych dla klasycznych białych bibułek w wersji standardowej oraz SuperSlim. Ponadto wśród naszych bletek znajdziecie takie perełki jak:

Papier brązowy ECO (Niebielony) o grubości 14 g/m2

Papier kolorowy Różowy/Niebieski o grubości 14 g/m2

Papier KONOPNY Zielony o grubości 13,5 g/m2

Papier KONOPNY PREMIUM (Z wytłoczonym wizerunkiem liścia konopi) o grubości 13,5 g/m2

Nasze własne bletki

Współpraca

Z racji tego, że w temacie produkcji bletek jesteśmy zieloni jak nasze bibułki konopne, postanowiliśmy zwrócić się o pomoc do firmy EMBURN tobacco, która to koordynowała cały proces powstania naszych własnych bletek. Świetny kontakt, wiedza czy podpowiedzi, których chętnie nam udzielali oraz fakt, że po prostu ZNAJĄ SIĘ NA ROBOCIE zaowocowało powstaniem naszych nowych ulubionych bletek.

Bletki Weed4u - Zestaw na każdy dzień tygodnia

Zapraszamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym konopnym blogu.

Z konopnym pozdrowieniem Weed4u.pl!

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi konopnymi nowinkami, śledźcie naszego Facebooka oraz Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *