Damian Wrzesiński mistrzem POLSKI!

Damian Wrzesiński mistrzem Polski

 

Tymex Boxing Night 20!

Kilka dni temu Weed4u wybrało się do Dzierżoniowa na galę boksu Tymex Boxing Night 20, aby wspierać na ringu Damiana Wrzesińskiego.

Przeciwnikiem Damiana miał być Czech Michal Dufek.

Jak zwykle gala Tymex obfitowała w wiele ciekawych walk. Wszyscy zawodnicy zgotowali interesujące widowisko dla wszystkich fanów pięściarstwa, zarówno tych zgromadzonych na gali w Dzierżoniowie, jak i tych śledzących walki przed telewizorami za pośrednictwem TVP Sport.

Zapis z gali znajdziecie pod tym linkiem.

Apetyt rósł w miarę jedzenia!

Z bardzo dobrej strony pokazał się Karol Łapawa, który wygrał walkę z Richardem Walterem.

W przedostatnim pojedynku na ringu zameldował się wyczekiwany przez nas Damian Wrzesiński. 

 

Super Wrzos Dzierżoniów

Mistrz! Mistrz! Damian Wrzos!

Od początku pojedynku Damian w pełni kontrolował walkę punktując rywala coraz mocniejszymi ciosami. Jak zwykle na gali nie mogło zabraknąć ,,Armii Wrzosa” która pojawiła się w bardzo licznym składzie aby wspierać Damiana na ringu. Z pojedynku na pojedynek liczba kibiców pokonujących za Damianem setki kilometrów stale się zwiększa. Bokser zadbał o to aby kibice mogli bez problemu dotrzeć na walkę, organizując im bezpłatne autobusy. W każdej rundzie pojedynku Damian mógł liczyć na głośny doping swoich sympatyków, co odpłacił im świetnym widowiskiem w ringu. Pod bardzo dobrej walce Czech padł na deski w siódmej rundzie, ale nie dał za wygraną i chciał kontynuować pojedynek. Damian imponował kondycyjnie na tle swojego rywala, co poskutkowało tym, że przeciwnik Wrzosa nie wyszedł już do dziewiątej rundy, tym samym pozwalając Damianowi zdobyć pas MISTRZA POLSKI!

Damian zwycięstwo zadedykował swojej żonie Natalii, która w dniu walki obchodziła swoje urodziny. Nie obyło się również bez dedykacji dla Mamy Damiana, której urodziny wypadały kilka dni po gali.

Walkę Damiana obejrzycie tutaj.

Zwycięstwo w Dzierżoniowie było 24 wygranym starciem w zawodowej karierze Wrzesińskiego. Zgodnie z zapowiedziami poznańskiego boksera rok 2022 ma być ROKIEM WRZOSA, a Damian zrobił kolejny krok aby tak właśnie było. Damian celuje w pas międzynarodowy, i w tym dążeniu będziemy go wspierać na kolejnych galach.

Wrzos mistrzem polski Cud miód & Weed4u

 

Na gali nie zabrakło również ciekawych postaci poza ringiem…

Mateusz Borek Dzierżoniów Weed4u

Pozdrawiamy Panie Mateuszu!

Mistrz o złotym sercu!

Część prowizji z biletów sprzedanych przez Natalię i Damiana Wrzesińskich została przeznaczona na leczenie dla Franka – chłopca z Jarocina wymagającego specjalistycznej opieki.

To kolejny gest pokazujący, że Damian Wrzesiński jest mistrzem nie tylko w ringu! Ponadto podczas gali Natalia przeprowadzała wśród kibiców zbiórkę pieniędzy, które również przekazane zostały na rzecz leczenia małego kibica Wrzosa.

 

Dzierżoniów wita!

Nie sposób nie wspomnieć o miejscowości, w której odbyła się gala Tymex Boxing Night 20.

Rynek Dzierżoniów

Dzierżoniów jest to miasto położone w Kotlinie Dzierżoniowskiej na Dolnym Śląsku, nad rzeką Piławą.

Nie mieliśmy wcześniej okazji odwiedzić Dzierżoniowa lecz wiemy, że nie jest to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu. Przepiękny rynek i malownicze kamieniczki to nie wszystko co miasto ma do zaoferowania. Podczas spaceru po tej urokliwej miejscowości można natknąć się na wiele ciekawych zabytkowych budynków, fragmenty murów miejskich. Nie można również zapomnieć o figurze św. Jana Nepomucena z 1733, która zdobi Dzierżoniowski rynek.

Dzierżoniów Mennica

Na terenie miejscowości znajduje się również muzeum miejskie, lecz z powodu braku czasu nie zdążyliśmy go odwiedzić. Nic straconego! Z racji tego, że nie udało nam się zobaczyć wszystkich ciekawych miejsc (a jest tego sporo), to wiemy już na pewno, że JESZCZE TU WRÓCIMY.

 

Dzierżoniów tymex boxing night

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto z miastem wiąże się pewna ciekawostka, z którą związane jest poniższe zdjęcie. O co chodzi? Tego Wam nie zdradzimy! Musicie sami odwiedzić Dzierżoniów i przekonać się co skrywa dla was to miasteczko. 😉 

Dzierżoniów Radio

 

Weed4u x Teamwrzos

Z niecierpliwością czekamy na kolejną walkę Damiana i trzymamy kciuki za realizację wyznaczonych celów.

Jeszcze raz: MISTRZU GRATULACJE!

 

Przypominamy, że wszyscy kibice Damiana mogą zaopatrzyć się w produkty konopne z naszego sklepu ze specjalnym rabatem -15% z kodem TEAMWRZOS.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym konopnym blogu.

Z konopnym pozdrowieniem Weed4u.pl!

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi konopnymi nowinkami, śledźcie naszego Facebooka oraz Instagram.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *